Samsun Bölge Bilirkişilik Kurulu Başkanı Sayın Adem Arslanı Ziyaret Ettik


13 Ocak 2019 tarihinde yapılan ilk seçimli genel kurulda seçilen derneğimizin yeni yönetim kurulu üyeleri olarak ikinci ziyaretimizi Samsun Bölge Bilirkişilik Kurulu Başkanı Sayın Adem Arslan’a yaptık.

Ziyarete yönetim kurulu başkanı Ali Ayöz, dernek sekreteri Yahya Çelik, dernek saymanı Mevlüt Toprak, yönetim kurulu üyesi Av. Dr. Cengizhan Hatipoğlu, denetim kurulu üyesi Didem Avcı Budak, Ömer Tozlu, Sedat Urkaya ve Mehmet Semercioğlu katıldı.

Ziyarette yönetime yeni dahil olan bilirkişi arkadaşlarımızı tanıtırken, karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Bilirkişiler olarak adliyeye giriş çıkışlarda yaşadığımız kart sorunumuzu tekrar dile getirdik. Sayın başkan bu konuda gerek başsavcı beyle gerekse komisyon başkanı ile görüştüğünü, sayın başsavcının konu ile ilgilendiğini ve bilirkişilere günlük kullanım bazında tek kart verilmesi için idari işler müdürüne talimat verdiğini belirtti.

Yönetim olarak yeni dönem hedeflerimizi aktardık. Eğitim bazlı çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Şuan halen görüşmelerimizin devam ettiği özel bir eğitim firması ile yapılacak olan protokol ve içeriği hakkında bilgi verdik.

Yazar: admin